Міжнародна діяльність

eu

У 2003-2006 роках викладачі кафедри співпрацювали з Пенсійним фондом України та проектом агентства США з міжнародного розвитку "ПАДКО" щодо впровадження пенсійної реформи в Україні, зокрема ознайомлення молоді з направленнями щодо реформувань у цій сфері.

У 2009 році - з Асоціацією «Центр Європейської співпраці» та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у рамках проекту «Ми громадяни і європейці – виховання громадянського та європейського відношення серед молоді Північної України». У цьому ж році відбувалася співпраця з Гельсінським Фондом з прав людини (Польща) та центром гуманістичних технологій АХАЛАР у рамках проекту „Європейські стандарти опіки над сім’ями та дітьми в Чернігівському регіоні”.

З 2011 року кафедра є активним учасником проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується компанією Менеджмент Сістемc Інтернешнл (МSI): «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна». В межах проекту «Правова країна» кафедра разом зі студентами Університету співпрацюють з організаціями, що надають правову допомогу заради ефективної діяльності щодо відстоювання інтересів незахищених верств населення.